Экскурсии из Херсона к Каменская сечь на Good taxi

Кам'янська Січ - таємниця Херсонщини!
А чи знаєте ви, що Херсонщина — справжній козацький край, оповитий загадковими легендами й таємницями? Якщо ні, то пропонуємо переконатися в тому, відвідавши з нами Кам'янську Січ, розташовану на схилах мальовничих берегів Дніпра та річки Кам'янка в селищі Республіканець Бериславського району.
Сьогодні Кам'янська Січ входить до складу національного заповідника "Хортиця" й саме тут археологами ведуться дослідження про життя і побут запорізьких козаків.
Головна святиня Кам'янської Січі – це поховання Костя Гордієнка, який увійшов у нашу історію як один з найвидатніших кошових отаманів Запорізької Січі. З 1702 по 1730 роки Гордієнко неодноразово обирався кошовим. Його поважали не лише в Україні, а й в світі, з ним рахувались шведські та польські королі, кримські хани, і турецькі султани. Від самого початку обрання кошовим і до останніх років життя Гордієнко рішуче відстоював ідеї незалежності України, а також права та вольності запорізьких козаків.
Саме на берегах Дніпра Кам'янскої Січі свого часу Кость Гордієнко та Пилип Орлик розробили основні статті Конституції Української держави, яка згодом стала першою в Європі!
Протягом екскурсії на Кам'янську Січ ви також дізнаєтесь:
Чому кошовий отаман Кость Гордієнко ворогував із гетьманом Іваном Мазепою, але, зрештою, став чи не єдиним, хто простягнув йому руку допомоги у найскрутніший момент?
Яку роль відіграв видатний кошовий у доленосному шведсько- українського союзі між Іваном Мазепою та Карлом XII, а потім і в трагічних подіях відомої Полтавської битви?
І, власне, як же так сталося, що саме тут, на наших херсонських берегах козаки заснували Кам'янську Січ?
Яким був побут та звичаї запорізьких козаків та про що говорять знайдені археологами турецькі піали?
Крім того, дізнаєтесь, кому належав розкішний палац, збудований на колишній території Січі, й цікаву історію його появи.
На учасників подорожі також очікує відпочинок на мальовничому березі Дніпра й частування у справжніх козацьких традиціях.
A по стежках козацької слави вас проведе херсонська письменниця, авторка історичних романів про епоху Гетьманщини - Оксана Зененко
Кожному учаснику мандрівки - книга Оксани Зененко "Останній лицар гетьмана" у зручному форматі pocketbook - у подарунок!
О ПУТЕШЕСТВИИ
470 грн
С одного человека (если набирается группа до 5-ти человек). Отправление с удобного для Вас места (в черте города)
2350 грн
Стоимость всей экскурсии. От одного человека до 5-ти человек. Отправление с удобного для Вас места (в черте города)
Сложность
Уровень сложности – подходит новичкам. Общее время - 5-6 часов
110 км от Херсона
На авто к месту - пешие прогулки - на авто обратно
Пеший
Тип тура.
Херсон - Республиканец село
Города по маршруту
ЧТО ВЗЯТЬ С СОБОЙ:
Одежда/обувь
Удобная обувь, одежда с учетом времени года
Документы
Рекомендуем иметь с собой удостоверение личности
Вода/лекарства
Обезболивающее, индивидуальные препараты.
ПУТЕШЕВСТВУЙ
С GOODTAXI!
О НАС
Мы — команда единомышленников, мы верим, что путешествия должны быть захватывающими, активными и разными. Мы организовываем поездки для тех, кто хочет испытать положительные эмоции от удивительной красоты природы
ПОДЕЛИТЕСЬ ТУРОМ!
Если вам понравился тур, поделитесь с друзьями. Вместе веселее!
Заказать
Заказать
Or you can call us yourself:
+38 (098) 4492500